Za nami 32. Targi BEAUTY FORUM

Odbyły się one 21-22.09.2019 roku w Warszawie. Dla profesjonalistów branży kosmetycznej to od lat obowiązkowa pozycja w kalendarzu. Jesienna edycja otwarta została po raz pierwszy w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO – nowoczesnym miejscu na miarę rosnących potrzeb wystawców i programu towarzyszącego. Patronami medialnymi wydarzenia były magazyn „Rzęsy” oraz telewizja i portal Rzesy.TV.

Na nieomal 12,5 tysiącach metrów kwadratowych ponad 950 firm i marek zaprezentowało najnowsze produkty, urządzenia i gorące trendy beauty. W targach wzięło ponad 13 000 odwiedzających. Mieli oni okazję zobaczyć i przetestować nowości, nawiązać ciekawe kontakty biznesowe, poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne i marketingowe.  

Przejrzysty podział na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy ułatwiał dostęp do poszukiwanych produktów i firm. Dodatkowe możliwości biznesowe oferowały dwa specjalne działy: Strefa Exclusive oraz International Business Forum.

Na otwartych scenach BEAUTY POINT oraz MAKE-UP & NAIL POINT oglądaliśmy na żywo pokazy nowości zabiegowych i kreacje utalentowanych stylistów, świętowaliśmy jubileusze firmowe i oklaskiwaliśmy zwycięzców mistrzostw.  

W ramach MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU KOSMETYCZNEGO 1 159 profesjonalistów wzięło udział w 32 seminariach. Ważnym zawodowym tematom poświęcone były dodatkowo trzy panele dyskusyjne. Wysoki poziom merytoryczny prelekcji, starannie dobrana tematyka oraz imponująca wiedza i doświadczenie polskich i zagranicznych wykładowców spotkały się z dużym uznaniem słuchaczy.

Nowością była konferencja INFLUENCERS ABOUT BEAUTY – dla blogerów, vlogerów oraz influencerów, tworzących wysokiej jakości profesjonalne treści związane z branżą beauty i kosmetykami. 

Na stoisku magazynu BEAUTY FORUM gościliśmy FUNDACJĘ PIĘKNIEJSZE ŻYCIE, organizującą warsztaty pielęgnacji i makijażu w ośrodkach onkologii. Prowadzona kwesta zasiliła fundusz na rzecz kobiet chorujących na raka.

Na kolejną, wiosenną edycję Targów BEAUTY FORUM zapraszamy 7-8 marca 2020 roku do Centrum Targowo-Konferencyjnego GLOBAL EXPO w Warszawie.