Wiosenna edycja targów Beauty Forum przesunięta na maj

33. Targi BEAUTY FORUM, które miały odbyć się w weekend 7-8.03.2020 zostały przesunięte na 16-17 maja 2020. Poniżej publikujemy komunikat w tej sprawie przesłany przez organizatora wydarzenia. 

Zarząd Health and Beauty Media Sp. z o.o. informuje, iż w związku ze zmianą sytuacjiepidemiologicznej, tj. faktem potwierdzenia w Polsce pierwszego przypadku zarażeniakoronawirusem 2019-nCoV, wywołującym chorobę COVID-19, i po konsultacji z naszymiWystawcami/Partnerami podjęliśmy trudną, ale w naszym mniemaniu słuszną decyzję

o przesunięciu 33. Targów BEAUTY FORUM, które miały odbyć się w ten weekend(7-8.03.2020) na 16-17 maja 2020.

Pojawienie się koronawirusa w naszym kraju, stanowi dla nas jako Organizatora bezsprzeczny argument za podjęciem tak stanowczych decyzji. Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy bezpieczeństwo i komfortwszystkich uczestników organizowanych przez nas imprez branżowych jest i będzie naszympriorytetem. Państwa konstruktywne uwagi, sugestie i pojawiające się wątpliwości zawsze traktujemy z powagą, troską i empatią.

Zdajemy sobie sprawę, iż z przesunięciem terminu targów wiąże się wiele niedogodności – zarówno dla Wystawców, jak i Odwiedzających, czy Uczestników Kongresu i Mistrzostw.
Jako organizatorzy ubolewamy nad tym, iż nie możemy spełnić wszystkich Państwa oczekiwań. Dziękujemy Państwu za wszystkie wyrazy wsparcia, jednocześnie apelując o zrozumienie, wśród osób, które mają wątpliwości, co do słuszności tej decyzji.

W obliczu aktualnej sytuacji i wynikającego z niej potencjalnego zagrożenia zdrowia publicznego, spółka Health and Beauty Media nie mogła postąpić inaczej. Wierzymy, iż nasza decyzja spotka się z akceptacją branży, którą zawsze postrzegaliśmy i postrzegamy, jako branżęz sercem, w której najważniejszy jest człowiek.