Targi Beauty Forum odwołane

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, jaka panuje obecnie w Polsce oraz w obliczu dużej niepewności co do najbliższych tygodni organizatorzy podjęli trudną decyzję o odwołaniu targów BEAUTY FORUM zaplanowanych na 15-16.05.2021 w Ptak Warsaw EXPO, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy.

Fot. Amy Shamblen

Ze wszystkimi zgłoszonymi wystawcami organizatorzy będą się kontaktować indywidulanie, aby omówić kolejne kroki. Pragnąc pozostać z branżą w kontakcie w dniach 15-17.05.2021 zorganizowany zostanie kompleksowy, trzydniowy KONGRES BEAUTY FORUM ONLINE! Będzie to rozbudowana formuła zapewniająca dostęp do aktualnej wiedzy merytorycznej w formie seminariów online. Zeszłoroczna edycja kongresu online okazała się dużym sukcesem (4256 dostępów do wykładów).

„Wiemy jak bardzo wszystkim nam brakuje tradycyjnego kontaktu, dlatego już dzisiaj zachęcamy Państwa do udziału w naszym premierowym jesiennym wydarzeniu. Zamiast dwóch odrębnych imprez targowo-kongresowych we wrześniu i w październiku, jak miało to miejsce w ciągu ostatnich lat, stworzyliśmy nową formułę – Targi BEAUTY FORUM & HAIR, które zaplanowaliśmy na 25-26 września 2021 w Ptak Warsaw EXPO. To wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego. System Rejestracji Wystawców zostanie uruchomiony w kwietniu 2021.”, piszą w oświadczeniu organizatorzy targów Beauty Forum.