RevitaLash Cosmetics wprowadza na rynek pierwszy produkt do pielęgnacji skóry

Firma RevitaLash Cosmetics będzie oferować nowy produkt pod nazwą AquaBlur Hydrating Eye Gel & Primer. Nawilżający żel z podkładem AquaBlur nie zawiera parabenów ani ftalanów; nie jest testowany na zwierzętach; nie zawiera również oleju, co oznacza, że może być stosowany przy przedłużaniu rzęs.

Dzięki formule bogatej w przeciwutleniacze ten łagodny i nawilżający żel pod oczy zwalcza pierwsze oznaki starzenia, wygładzając i przywracając pierwotny wygląd skórze wokół oczu. – AquaBlur po raz pierwszy wprowadza pielęgnację skóry do naszego rewolucyjnego portfolio. To naturalny krok w rozwoju marki RevitaLash Cosmetics. Naszym celem było stworzenie produktu oferującego konkretne korzyści dla skóry, który stanowiłby swoisty tandem z wielokrotnie nagradzanymi produktami do pielęgnacji rzęs i brwi – tłumaczy Lori Jacobus, dyrektor generalny RevitaLash Cosmetics. – Ten prosty i skuteczny żel sprawia, że twarz jest bardziej rozpromieniona, zmiękcza drobne zmarszczki, a jego celem jest, aby każda z naszych klientek nabrała większej pewności siebie – dodaje dr Michael Brinkenhoff, założyciel i prezes RevitaLash Cosmetics. – AquaBlur Hydrating Eye Gel & Primer posiada składniki niezbędne do zwalczania wolnych rodników oraz moc składników roślinnych, których zadaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry, co przekłada się na bardziej promienny i młodzieńczy wygląd – wyjaśnia Brinkenhoff.

Wyjątkowo lekka, kojąca formuła zwalcza pierwsze oznaki starzenia, dzięki trzem kluczowym składnikom: naturalnemu nawilżaczowi – kwasowi hialuronowemu, który ujędrnia skórę; kombuczy (napój na bazie czarnej herbaty, poddanej fermentacji), która wygładza i odświeża skórę, naprawiając jednocześnie szkody wyrządzone przez czynniki stresogenne; oraz morskim wodorostom, które „uspokajają” i zmiękczają skórę. Nawilżający żel z podkładem AquaBlur nie zawiera parabenów ani ftalanów; nie jest testowany na zwierzętach; nie zawiera również oleju, co oznacza, że może być stosowany przy przedłużaniu rzęs. Produkt maskuje i redukuje niedoskonałości skóry, tworząc idealny podkład pod makijaż. AquaBlur Hydrating Eye Gel & Primer jest dostępny od marca br. w wybranych salonach kosmetycznych i spa oraz na stronie revitalash.com, w cenie detalicznej 65 dolarów.