Premierowa edycja za nami!

Targi i Kongres BEAUTY FORUM online odbyły się 21-23 listopada. W ciągu tych trzech dni platformę targową odwiedziły 5883 osoby, realizując łącznie 4256 dostępów do wykładów kongresowych. Patronem medialnym wydarzenia był magazyn „Rzęsy”.

W tym roku nie mogliśmy się spotkać na żywo. Koronawirus pokrzyżował nasze plany związane z imprezami targowymi w realu, ale nie był w stanie zamknąć nam drogi do wirtualnych spotkań z Wami. Pomysł na nowy projekt powstał, by dać specjalistom branży beauty możliwość nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych, dostęp do aktualnej oferty i solidnej porcji wiedzy w bezpieczny, komfortowy sposób.

Kongres BEAUTY FORUM ONLINE okazał się dużym sukcesem. Wyselekcjonowane zagadnienia, pogrupowane w 7 sekcji tematycznych tworzyły imponujące portfolio 44 wykładów (w tym paneli dyskusyjnych), prowadzonych przez 58 znakomitych prelegentów. Za radością i satysfakcją obserwowaliśmy Wasze zainteresowanie seminariami. Wykładowcy chwalili Wasze zaangażowanie w dyskusje, częstotliwość i jakość zadawanych pytań i poruszanych tematów. Przyjazna użytkownikom, intuicyjna obsługa platformy webinariów online sprzyjała licznemu uczestnictwu. Formuła live z możliwością dostępu do materiału video w późniejszym czasie uczyniła naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i elastyczną.

W części wystawienniczej platformy e-targów zaprezentowało się 500 firm i marek. Dedykowana premierowej edycji BEAUTY FORUM Online platforma była przygotowana specjalnie na potrzeby naszego wydarzenia, co umożliwiło zastosowanie wielu dogodnych i oryginalnych rozwiązań. Pragniemy podkreślić, iż wirtualne targi BEAUTY FORUM były jedynym tak profilowanym wydarzeniem w tym sezonie, podczas którego profesjonaliści mogli zapoznać się z szeroką ofertą branży w jednym miejscu. Dzięki możliwości precyzyjnego filtrowania ofert oraz bezpiecznej i komfortowej formie kontaktu, platforma w znaczącym stopniu wypełniła lukę, jaka powstała przez brak możliwości organizacji i uczestnictwa w spotkaniach branżowych na żywo. Kompleksowa oferta produktów, technologii, szkoleń, rozwiązań marketingowych, atrakcyjne promocje targowe, najświeższe trendy i nowości, bezpłatne szkolenia organizowane przez wystawców, aktualne oferty pracy, dogodne formy kontaktu przez chat, wideo-rozmowę – wszystko to na wyciągnięcie ręki, sprzed ekranu własnego komputera czy smarftona było do dyspozycji uczestników 21-23.11.2020.

Nagrania z kongresu są dostępne w formie BEAUTY FORUM ONLINE VOD, w cenie 14,90 zł za wykład. Dostęp można zamówić na stronie www.beauty-forum.com.pl w zakładce Aktualności -> Kongres BEAUTY FORUM ONLINE VOD.