O kosmetykach i o ślubach

W dniach 20-22 września 2019 r. w Ptak Waraw Expo w Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days oraz Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days. Patronami medialnymi obu wydarzeń są magazyn „Rzęsy” oraz telewizja i portal Rzęsy.TV.

Organizatorzy zapraszają wszystkich profesjonalistów i miłośników piękna na Targi Beauty Days, podczas których swoją ofertę zaprezentuje ponad 450 wystawców z 28 krajów. Targi to również kontynuacja znanych już wydarzeń m. in. International Barber Battle, Young Beauty Awards by Anagra, Bitwa na Pędzle oraz mnóstwo nowości: Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 w trzech kategoriach Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs, EcoDays, Barber Battle Junior, konkurs z zakresu makijażu permanentnego i medycyny estetycznej Kopalnia Talentów oraz liczne pokazy i szkolenia. Podczas Targów odbędzie się kolejna edycja najpopularniejszego i największego projektu w social mediach #BeautyDaysBlogger – spotkanie 1500 beauty influencerów. 

Targi Warsaw Wedding Days to prawie 200 wystawców, którzy zaprezentują najgorętsze trendy ślubne na nadchodzące sezony. Partnerem Strategicznym Targów jest weddingdream.com. – Na scenie głównej Targów odbędzie się metamorfoza za żywo. Jedna, wybrana przez nas narzeczona zostanie poddana pełnej metamorfozie przedślubnej. Już nie mogę się doczekać. Koniecznie bądźcie z nami we wrześniu, ale już od dziś śledźcie nasze kanały social media, aby dowiedzieć się szczegółów i wziąć udział w Warsaw Wedding Days –mówiła Ambasadorka Targów Izabela Janachowska. Największymi atrakcjami Targów Ślubnych będą Strefa Zaręczonych z Karolove Kartki, miejsce spotkań zaręczonych par z najpopularniejszymi bloggerkami ślubnymi, Meeting Wedding Plannerów, czyli wyjątkowo zaaranżowana strefa konsultantów ślubnych, w której będą udzielać porad dla przyszłych par młodych. 

Więcej szczegółów o wydarzeniach na stronie beautydays.pl iwarsawweddingdays.pl, na kanałach social media: Instagram, Facebook i YouTube.