Nowy numer magazynu „Rzęsy” już w sprzedaży!

Pierwsza w Polsce roczna szkoła stylizacji rzęs, to główny temat czwartego numeru magazynu „Rzęsy”. Skąd wziął się pomysł? Czego można się nauczyć w ciągu roku? Dlaczego warto się zapisać? Lektura artykułu przyniesie odpowiedzi na wszystkie te pytania. Naszego czasopisma szukajcie w Empiku!

W najnowszym wydaniu można także znaleźć wywiad z modelką i fotomodelką Claudine Wierzbicką, artykuł dotyczący pierwszej w 100 proc. wegańskiej maskary, którą opracowała marka Kat Von D Beauty oraz historię zawodowego sukcesu Nicolette Ventury, która przeszła drogę od praktykantki do właścicielki salonu marki Deka Lash.

W magazynie piszemy także o perspektywach rozwoju branży stylizacji rzęs. Według badań przeprowadzonych przez międzynarodowy instytut badawczy Kline Pro, liczba profesjonalnych usług, dotyczących wyłącznie rzęs wzrosła w Stanach Zjednoczonych o 14 proc., powodując również wzrost dochodów firm o 15 proc. „Dzisiaj niezwykle istotnym trendem na amerykańskim rynku usług kosmetycznych jest personalizacja, a możliwość szczegółowego wyboru sztucznych rzęs przyczynia się do sukcesu tej branży”, pisze dla magazynu „Rzęsy” Dana Kreutzer, senior analyst w firmie  Kline.

By poznać inne trendy w branży rzęsowej zapraszamy do odwiedzenia targów Beauty Days 2019 i Beauty Forum 2019. Patronami medialnymi obu wydarzeń są magazyn „Rzęsy” oraz portal i telewizja Rzesy.TV.