iyuy

Nowy numer magazynu „Makijaż Permanentny” już w sprzedaży

W salonach sieci Empik oraz w sklepie internetowym Empik.com jest już dostępny nowe wydanie magazynu „Makijaż Permanentny”. Twarzą numeru jest tym razem Agnieszka Adamczak. 

Z badania zatytułowanego „Branża kosmetyczna vs. covid-19” zrealizowanego przez Polski Związek przemysłu Kosmetycznego na początku maja, wynika, że aż 1/3 firm kosmetycznych w Polsce bardzo poważnie odczuła negatywny wpływ pandemii. Mikrofirmy, których w branży PMU jest najwięcej, obecnie najbardziej obawiają się bariery popytowej klientów indywidualnych (70 proc.) i na rynku hurtowym (67 proc.) oraz problemów z utrzymaniem płynności (63 proc.). Pełną analizę tego badania można znaleźć na str. 6-8 nowego numeru czasopisma.

Niektórzy przedsiębiorcy czas pandemii wykorzystali na podnoszenie kwalifikacji i tworzenie nowego oblicza biznesu. Tak było w przypadku Agnieszki Adamczak, która okres przymusowej przerwy w pracy spożytkowała na wykończenie nowej placówki szkoleniowej. Dzięki temu po otwarciu jej salon i akademia mogły ruszyć pełną parą. Wywiad z Agnieszką Adamczak publikujemy na str.  10-13.