Magazyn „Rzęsy” i Rzęsy.TV partnerami Beauty Days 2019 i Warsaw Wedding Days

Magazyn „Rzęsy” i Rzęsy.TV objęły patronat medialny nad targami Beauty Days 2019 oraz Warsaw Wedding Days, które odbędą się 20-22 września w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Najnowsze produkty kosmetyczne, aktualne trendy i przegląd usług kosmetycznych, to wszystko czeka na odwiedzających na największych międzynarodowych targach fryzjerskich i kosmetycznych w tej części Europy Środkowej. Beauty Days 2019 to wydarzenie dla profesjonalistów i wszystkich miłośników piękna. We wrześniu w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie będzie można poznać ofertę ponad 400 wystawców z 15 krajów i zrobić zakupy w promocyjnych cenach. Wśród innych atrakcji imprezy warto wymienić bezpłatne zabiegi, makijaże, stylizacje fryzur, paznokci i rzęs, a także spotkania z gwiazdami. Poznać jutrzejsze trendy z bliska i zainspirować się nowymi pomysłami pomoże także telewizja Rzęsy.TV. 

Warsaw Wedding Days to II edycja targów ślubnych stworzonych z myślą o narzeczonych. Targi również odbywają się w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Celem imprezy jest stworzenie miejsca dla przyszłych par młodych, w którym znajdą wiele inspiracji na swój ślub i wesele oraz podejmą pierwsze decyzje związane z najważniejszym dniem w swoim życiu. Targi odbędą się w dniach 21-22 września 2019 r.