Lash Meetup już w najbliższą środę!

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Lash Meetup, która odbędzie się 29 maja w Centrum Zarządzania Światem w Warszawie. Wydarzenie jest skierowane do stylistek rzęs i młodych kobiet planujących rozpocząć swój biznes w branży beauty. Jego inicjatorem  jest fundacja Be Noble oraz firma Noble Lashes, a patronami medialnymi magazyn „Rzęsy” oraz Rzęsy.TV.

Fot. Patrick Brinksma/Unsplash

Jeżeli interesujesz się stylizacją rzęs, masz już swoje pierwsze klientki i zastanawiałaś się nad założeniem własnego biznesu – to ten event jest właśnie dla Ciebie! Poza pasją i odpowiednim warsztatem stylizacji rzęs brakuje Ci jeszcze przedsiębiorczych umiejętności. Spotkania Lash Meet pomogą Ci to nadrobić w przyjemnej atmosferze. Od założenia firmy dzieli Ciebie już tylko kilka kroków, dlatego zapraszamy do udziału w Lash Meetup. Let your success lash out!

Co gwarantujemy:

  • nawiązanie nowych relacji biznesowych z osobami z branży beauty
  • zdobycie wiedzy i umiejętności na temat prowadzenia biznesu
  • poznanie historii czołowych stylistek rzęs
  • praktyczną wiedzę na temat pozyskiwania klientów
  • dawkę wiedzy na temat prowadzenia marki online oraz promocji w sieci
  • otrzymanie wskazówek i motywacji do rozpoczęcia swojej własnej firmy

Goście Specjalni:

Anna Piotrowska – stylistka rzęs do 2012 r. Organizator szkoleń z zakresu stylizacji rzęs i brwi z międzynarodowymi instruktorami. Laureatka statuetki i bohaterka raportu biznesowego „100 Wybitnych Polek na 100 lecie Wolnej Polski” Listopad 2018, została też Uhonorowana nagrodą w konkursie „Orły Kształcenia” za osiągnięcia szkoleniowe w 2018 r.

Maciej Budzich (Mediafun) – autor bloga o mediach, marketingu i internecie – mediafun.pl. Pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów. Niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego, co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczości. Przygląda się kampaniom reklamowym, działaniom public relations, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym. Tropi nieetyczny marketing „szemrany”, przez onet „Blog Roku” wybrany blogerem dekady, przez blogerów (Blog Forum Gdańsk) wybrany blogerem odpowiedzialnym społecznie. W wolnych chwilach wielki fan Skandynawii i Islandii oraz dobrej whisky. Nadal nie wie czy reklama kłamie

Event poprowadzi – Anita Kijanka

Wydarzenie jest bezpłatne, ale cieszy się dużym zainteresowaniem, więc prosimy o szybką rejestrację.

https://lashmeetup.evenea.pl/?fbclid=IwAR33rh3sjGdQZfPF87MwWKFiQpwUd42_IcClnXFf2Q6PvJEXVCBKfJ99MkU

Lash Meetup

29 Maja 2019, 18:45 (Środa)

Centrum Zarządzania Światem, Warszawa