Konferencja prasowa targów Beauty Days i Warsaw Wedding Days

W Restauracji Syta 93 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days oraz Międzynarodowych Targów Ślubnych Warsaw Wedding Days. Patronami medialnymi obu wydarzeń są Magazyn „Rzęsy” oraz telewizja i portal Rzesy.TV.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele  mediów, firmy i eksperci branży kosmetycznej, fryzjerskiej i ślubnej oraz influencerzy projektu #BeautyDaysBlogger. Organizatorzy ogłosili Ambasadorki Targów: Magdalena Pieczonka – Ambasadorka Targów Beauty Days, Izabela Janachowska – Ambasadorka Targów Warsaw Wedding Days oraz przedstawili agendę obu wydarzeń. Wśród prelegentów były również Anna Sadowska Dyrektor kreatywna marki FARMAGAN i Akademii Maniewski oraz Nina Ryszka prezes zarządu PTAK HOLDING.

Organizatorzy zapraszają wszystkich profesjonalistów i miłośników piękna na Targi Beauty Days, podczas których swoją ofertę zaprezentuje ponad 450 wystawców z 28 krajów. Targi to również kontynuacja znanych już wydarzeń m. in. International Barber Battle, Young Beauty Awards by Anagra, Bitwa na Pędzle oraz mnóstwo nowości: Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 w trzech kategoriach Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs, EcoDays, Barber Battle Junior, konkurs z zakresu makijażu permanentnego i medycyny estetycznej Kopalnia Talentów oraz liczne pokazy i szkolenia. Podczas Targów odbędzię się kolejna edycja najpopularniejszego i największego projektu w social mediach #BeautyDaysBlogger – spotkanie 1500 beauty influencerów. – Warszawskie świętowanie 10-lecia Akademii Maniewski oraz kolekcji TIME LAPSE będzie niewiarygodnie interesującym wydarzeniem dla wszystkich profesjonalistów, zapraszamy na spotkania z Maciejem Maniewskim, szkoleniowcami akademii, ale również na szkolenia, które już przygotowujemy specjalnie dla fryzjerów odwiedzających Beauty Days –mówiła Anna Sadowska, która zaprasza również wszystkie zainteresowane salony fryzjerskie do współpracy i dołączenia do FARMAGAN Familia.

Targi Warsaw Wedding Days to prawie 200 Wystawców, którzy zaprezentują najgorętsze trendy ślubne na nadchodzące sezony. Partnerem Strategicznym Targów jest weddingdream.com. – Na scenie głównej Targów odbędzie się metamorfoza za żywo. Jedna, wybrana przez nas narzeczona zostanie poddana pełnej metamorfozie przedślubnej. Już nie mogę się doczekać. Koniecznie bądźcie z nami we wrześniu, ale już od dziś śledźcie nasze kanały social media, aby dowiedzieć się szczegółów i wziąć udział w Warsaw Wedding Days –mówiła Ambasadorka Targów Izabela Janachowska.

Największymi atrakcjami Targów Ślubnych będą Strefa Zaręczonych z Karolove Kartki, miejsce spotkań zaręczonych par z najpopularniejszymi bloggerkami ślubnymi, Meeting Wedding Plannerów, czyli wyjątkowo zaaranżowana strefa konsultantów ślubnych, w której będą udzielać porad dla przyszłych par młodych. Dodatkowo atrakcją będą Warsztaty Wyplatania Makramy z Marheri Crafts – warsztaty pełne plecenia sznurków, inspiracji i twórczej energii. Dobrze znana i podziwiana przez Odwiedzających – Strefa Inspiracji, czyli ekskluzywna strefa inspiracji ślubnych, w której zostaną zaprezentowane najnowsze trendy w ślubnej scenografii czy Bezpłatne warsztaty Pierwszego Tańca – mówiła Nina Ryszka prezes zarządu PTAK HOLDING.

Więcej szczegółów o wydarzeniach na stronie beautydays.pl i warsawweddingdays.pl, na kanałach social media: Instagram, Facebook i YouTube.

Już dzisiaj zarezerwuj sobie trzeci weekend września!

20 – 22 września Międzynarodowe Targi  Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days

21 – 22 września Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days

Ptak Warsaw Expo