Już za tydzień Beauty Innovations 2019!

Beauty Innovations to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń branżowych. Tegoroczna edycja odbędzie się 11 czerwca w hotelu Novotel Centrum Łódź. Jej patronami medialnymi są magazyn „Rzęsy” oraz portal i telewizja Rzesy.TV. 

Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną. 

To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim merytoryczne wykłady prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży.

– Dokładamy wszelkich starań, aby program konferencji był ciekawy i merytorycznie naprawdę dobry, dlatego współpracujemy z doświadczonymi osobami, będącymi ekspertami w danej dziedzinie, posiadającymi nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie – mówi Adrianna Wojno, Koordynator Konferencji.

Program tegorocznej edycji podzielony jest na 3 bloki tematyczne:

  1. Sprzedaż i marketing
  2. Nauka, Receptury, Badania
  3. Prawo

Konferencja zakończy się debatą, w której wezmą udział prelegenci. 

Bardzo ważnym punktem programu, który cieszy się naprawdę dużą popularnością, jest networking, jeszcze bardziej skuteczny dzięki specjalnej platformie B2B przeznaczonej do umawiania spotkań biznesowych. 

– Każdy z uczestników ma możliwość umówienia się na takie indywidualne spotkanie z potencjalnym kontrahentem, partnerem biznesowym. Spotkania te odbywają się w komfortowych warunkach, w specjalnie wydzielonej strefie – mówi Adrianna Wojno.

Głównym Sponsorem Konferencji jest firma Safic-Alcan, lider na rynku dystrybucji składników do produkcji dla różnych gałęzi przemysłu.

Partnerem merytorycznym jest Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego.
Patronem medialnym: Magazyn Rzęsy, Kosmetologia Estetyczna

Zapisy na konferencję już trwają (rejestracja).

Tegoroczna edycja odbędzie się 11 czerwca, w hotelu Novotel Centrum Łódź.  

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl