L'Oréal Paris gibt exklusive Make-up-Kollaboration mit Maison KARL LAGERFELD / bekannt. Weiterer Text über ots und www.presseportal.de/nr/73372 / Die Verwendung dieses Bildes ist für redaktionelle Zwecke honorarfrei. Veröffentlichung bitte unter Quellenangabe: "obs/L'Oréal Paris/Emmanuelle Descraques"

Dziedzictwo Karla Lagerfelda

Znany projektant pracował aż do swojej śmierci w lutym 2019 r. Jednym z efektów tej pracy jest zaprezentowana w Paryżu kolekcja makijażowa Karl Lagerfeld x L’Oréal Paris. W jej skład wchodzi także tusz do rzęs.

Fot. Karl Lagerfeld x L’Oréal Paris

Ogłoszona po raz pierwszy w czerwcu współpraca między domem mody karl Lagerfeld i firmą L’Oréal Paris obejmuje pięć różnych produktów w różnych współczesnych i ponadczasowych odsłonach. znajdziemy w niej paletę cieni do powiek w dziewięciu odcieniach, rozświetlacz, wodoodporne kredki do rzęs, tusz do rzęs oraz odżywcze pomadki. – Ta linia makijażu naprawdę odzwierciedla wszechświat marki karl Lagerfeld i to, co karl uwielbiał w makijażu – często używał cieni do powiek jako kolorów w swoich szkicach – powiedziała Caroline Lebar, szefowa komunikacji w maison Karl Lagerfeld. Więcej na ten temat można przeczytać w bieżącym numerze magazynu „Rzęsy”, który jest dostępny w salonach Empik.