Deka Lash Lift czyli optyczne powiększenie i upiększenie oczu

Firma Deka Lash wprowadza na rynek najnowszą usługę pielęgnacji oczu – Deka Lash Lift. Jej przeznaczeniem jest podkręcanie rzęs i optyczne powiększanie oczu, dzięki czemu nabierają one bardziej dramatycznego wyrazu. Cały proces składa się z ośmiu kroków, trwających w sumie około pół godziny, zaś jego efekt, w zależności od konkretnej osoby, utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni.

Unikatowa formuła Deka Lash wykorzystuje zaawansowaną, a jednocześnie niezwykle delikatną technologię, która nie podrażnia oczu i wykazuje odporność na deszcz, wodę w basenie, pot, łzy oraz wilgoć. Jej wyniki są dużo szybsze, niż w przypadku konkurencyjnych zabiegów, a kobiety, które zdecydują się na taką usługę, zachowają swoje piękne, naturalne rzęsy przy minimalnym bądź żadnym wysiłku.

– Opracowaliśmy i wdrożyliśmy usługę Lash Lift, ponieważ koresponduje ona bezpośrednio z celami, jakie stawiamy przed naszą marką – optycznego powiększenia i upiększenia oczu – tłumaczy Jennifer Blair, dyrektor zarządzająca i założycielka Deka Lash. – Dzięki nowej usłudze naturalne rzęsy stają się bardziej podkręcone, a jednocześnie sprawiają wrażenie dłuższych i silniejszych. To doskonała alternatywa dla klientek, które nie mogą sztucznie przedłużać sobie rzęs. Dla mnie osobiście największą zaletą tego zabiegu jest to, że trwa on zaledwie 30 minut, a jego efekty mogą się utrzymywać aż do ośmiu tygodni” – dodaje Jennifer.

Zapytana, co zainspirowało ją do wprowadzenia nowej usługi, Jennifer odpowiada: – Nasze przedłużenia rzęs są fantastycznym i dopracowanym produktem, ale wysłuchaliśmy głosów naszych klientek, którym zależało na podkreśleniu oczu w możliwie prosty i niewymagający sposób. Dzięki Deka Lash Lift twoja twarz wygląda tak świeżo i pięknie!