Cykliczne warsztaty PMU w każdym mieście. Bez tajemnic i hejtu

Chcesz nauczyć się pigmentacji w szybszym tempie, bez zbędnych korekt, technikami wyróżniającymi cię na tle innych salonów oraz dającymi szybszy zysk? Zależy ci na rozwoju i poszerzeniu bazy klientów? Te warsztaty są właśnie dla ciebie.

 

„Chcemy być dla Ciebie inspiracją. Chcemy pokazać Ci naszą drogę, ale już bez przeszkód, z którymi my kiedyś musieliśmy się zmierzyć. Pokażemy Ci prawdziwy świat PMU, a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Ogrom wiedzy i praktyki w jednym miejscu! Różni ludzie, którzy osiągnęli swój duży sukces i cel, przedstawią Wam nowe możliwości oraz nauczą perfekcyjnej pracy.”, zapewniają organizatorzy wydarzenia. Dodatkowym atutem będą pokazy połączone z nauką na skórkach pod czujnym okiem trenerów, którzy wyłapią ewentualne błędy i nauczą techniki.

Podczas wieczornej kolacji uczestnicy poznają się lepiej, wymienią doświadczeniami i nawiążą nowe relacje. Niespodzianka, którą przygotowali organizatorzy — Vedic art. malowanie duszą — pozwoli zapomnieć o codzienności, wyrzucić z siebie emocje, doda skrzydeł, motywacji, obudzi  chęci do działania i osobistego rozwoju. – Zaczerpniesz wiedzy z doświadczenia utalentowanych trenerów, prelegentów i zwycięzców mistrzostw, którzy współtworzą z nami to wydarzenie. Dowiesz się, jak dany temat lub problem rozwiązać na siedem różnych sposobów. Pokażemy ci drogę i kto wie, może ona też stanie się twoją i otworzy cię na sukces. Może zarazimy cię taką pasją, która łączy nas trenerów i prelegentów. Wejdź z nami na najwyższy stopień świata PMU. Zainspirujemy Cię – zachęca Monika Grzelak, właścicielka Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej SHE Monika Grzelak i pomysłodawczyni warsztatów.

Program:

  • KATARZYNA GŁOCKA „Odczarowanie microblading — tajemnice pigmentacji manualnej PhiBrows”
  • IZABELA PIETRZAK „Światłocień brwi ombre w 3D – jak wykonać puder”, „Biochemia w barwnikach — czym się różnią barwniki”
  • ANNA SUMAROWSKA „Reklama i marketing — jak wypromować markę i skutecznie sprzedawać swoje usługi w social mediach (FB, Instagram)”
  • ARNOLD SIEGEL „Prosty sposób na skuteczną pigmentację skóry głowy”
  • IWONA PODSĘDEK „Magia techniki Butterfly -zabawa kolorem i ogromne możliwości korekty kształtu oka”
  • MONIKA GRZELAK „Korekty i kamuflaże bez użycia laserów i removerów”, „Usta Shine”
  • TOMASZ ROŻEK „Mini tatuaże” – praca i pokaz na skórkach i modelu

2 DNI – 7 PRELEGENTÓW – NOCLEG + UROCZYSTA KOLACJA