Beauty Days 2019. Szukajcie nas na stoisku nr 135

Już w najbliższy weekend (20-22 września) odbędą się Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2019. Magazyn „Rzęsy” i firma Oh La Lash zapraszają do wspólnego stoiska nr 135. 

Beauty Days 2019 to najnowsze produkty kosmetyczne, aktualne trendy i przegląd usług kosmetycznych na największych międzynarodowych targach fryzjerskich i kosmetycznych w tej części Europy Środkowej. Wydarzenie dla profesjonalistów i wszystkich miłośników piękna! Poznaj ofertę ponad 400 Wystawców z 15 krajów! Zrób zakupy w promocyjnych cenach! Bezpłatne zabiegi, makijaże, stylizacje fryzur i paznokci! Spotkania z Gwiazdami! Poznaj jutrzejsze trendy z bliska i zainspiruj się nowymi pomysłami.

We wspólnym stoisku magazynu „Rzęsy” i firmy Oh La Lash (numer 135) będzie można kupić aktualny i archiwalne numery czasopisma, uzyskać porady dotyczące stylizacji rzęs oraz nabyć produkty dla stylistek. Właścicielka firmy Oh La Lash Monika Skórska zorganizuje ponadto w piątek 20 września warsztaty z modelowania oka. Zapisywać na nie można się za pośrednictwem strony beautydays.pl